RCT034R7JLF
MFR.Part #
RCT034R7JLF
JLCPCB Part #
C177269
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS