RCT034K7JLF
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
RCT034K7JLF
JLCPCB Part #
C177333
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS