RCT031K8JLF
MFR.Part #
RCT031K8JLF
JLCPCB Part #
C177398
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS