RCT0310RJLF
MFR.Part #
RCT0310RJLF
JLCPCB Part #
C177346
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS