RCA0268KFLF
MFR.Part #
RCA0268KFLF
JLCPCB Part #
C22369558
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS