URB2424YMD-10WR3
Extended
Manufacturer
HI-LINK
MFR.Part #
URB2424YMD-10WR3
JLCPCB Part #
C5183124
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 10W 11mm 220uF 24V 25.4mm 25.4mm 250kHz 416mA 50mVp-p 91% 9V~36V Short Circuit Protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS