URB2405YMD-20WR3
Extended
Manufacturer
HI-LINK
MFR.Part #
URB2405YMD-20WR3
JLCPCB Part #
C5183125
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 10000uF 11.8mm 20W 25.4mm 25.4mm 250kHz 4A 50mVp-p 5V 91% 9V~36V Short Circuit Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS