HLK-LD6002B
Extended
Manufacturer
HI-LINK
MFR.Part #
HLK-LD6002B
Description
-20℃~+85℃ 25mm 3.1V~3.5V 3D presence radar 600mA I2C Low power mode - Sensor Modules ROHS