HLK-20M24
MFR.Part #
HLK-20M24
JLCPCB Part #
C465409
Package
DIP,56x32mm
Description
0.1W 2.5kV 20W 22.5mm 220mVp-p 24V 32mm 56mm 70V~350V 830mA 85% 85VAC~264VAC Short Circuit Protection、Over Current Protection ±0.2% DIP,56x32mm AC-DC Power Modules ROHS