HLK-10M09
MFR.Part #
HLK-10M09
JLCPCB Part #
C465405
Package
DIP,46.9x27.8mm
Description
0.1W 1.1A 10W 120mVp-p 21.8mm 27.8mm 3kV 46.9mm 70V~350V 80% 85VAC~264VAC 9V AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection DIP,46.9x27.8mm AC-DC Power Modules ROHS