HLK-10D2412
MFR.Part #
HLK-10D2412
JLCPCB Part #
C474037
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100mVp-p 10W 11mm 12V 25.4mm 25.4mm 830mA 91% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS