HG1501S-12/TR
MFR.Part #
HG1501S-12/TR
JLCPCB Part #
C316677
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃ 1 10mA 12V 150kHz 3A 4.5V~40V Buck Buck Built-in Fixed No TO-263-5 DC-DC Converters ROHS