PA10G-220S12M
Extended
Manufacturer
HENIPER
MFR.Part #
PA10G-220S12M
JLCPCB Part #
C234058
Package
DIP,55x45mm
Description
0.06W 1 10W 120uF 12V 15.16mm 25.4mm 4kV 50.8mm 50mVp-p 81% 830mA 90VAC~264VAC AC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection ±2% DIP,55x45mm AC-DC Power Modules ROHS