K78L12M-1000R3
Extended
Manufacturer
HENIPER
MFR.Part #
K78L12M-1000R3
JLCPCB Part #
C20622674
Package
SIP,11.6x7.5mm
Description
-300mA、1A -40℃~+85℃ 1.5mA、4mA 10.2mm 11.6mm 330uF、680uF 520kHz 7.5mm 8V~20V、16V~36V 95% Buck ±12V ±3% SIP,11.6x7.5mm DC-DC Power Modules ROHS