K78L12-500R2
Extended
Manufacturer
HENIPER
MFR.Part #
K78L12-500R2
JLCPCB Part #
C20622667
Package
SIP,11.6x7.5mm
Description
-150mA、500mA -40℃~+85℃ 1.5mA 10.2mm 11.6mm 680uF 7.5mm 75mVp-p 850kHz 8V~24V、15V~36V 94% Buck Short Circuit Protection、Overheat protection ±12V ±3% SIP,11.6x7.5mm DC-DC Power Modules ROHS