K78L05-500R2
Extended
Manufacturer
HENIPER
MFR.Part #
K78L05-500R2
JLCPCB Part #
C20622666
Package
SIP,11.6x7.5mm
Description
-300mA、500mA -40℃~+85℃ 1.5mA 330uF、680uF 6.5V~36V、7V~31V 75mVp-p 90% Buck Short Circuit Protection、Overheat protection ±3% ±5V SIP,11.6x7.5mm DC-DC Power Modules ROHS