K78L05-500
Extended
Manufacturer
HENIPER
MFR.Part #
K78L05-500
JLCPCB Part #
C20622665
Package
SIP,11.6x7.5mm
Description
-300mA、500mA -40℃~+85℃ -5V、5V 10.2mm 11.6mm 25mVp-p 330kHz 470uF、1000uF 5mA 6.5V~32V、7V~27V 7.5mm 81%、93% Buck Short Circuit Protection、Overheat protection ±4% SIP,11.6x7.5mm DC-DC Power Modules ROHS