K7805-500
Extended
Manufacturer
HENIPER
MFR.Part #
K7805-500
JLCPCB Part #
C234060
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 330kHz 470uF、1000uF 500mA 5V 5mA 6.5V~32V 93% Buck Short Circuit Protection、Over Temperature Protection 插件 DC-DC Power Modules ROHS