HL06M24S12ZP
Extended
Manufacturer
HENIPER
MFR.Part #
HL06M24S12ZP
JLCPCB Part #
C234051
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 12V 18V~36V 300kHz 470uF 500mA 6W 85% Short Circuit Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS