PZ254-2-17-W-8.5
MFR.Part #
PZ254-2-17-W-8.5
JLCPCB Part #
C3012276
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 2x17P 34P 3A 6mm Black Brass Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS