PZ254-1-19-W-8.5
MFR.Part #
PZ254-1-19-W-8.5
JLCPCB Part #
C2894961
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 19P 1x19P 2.54mm 2.5mm 3A 6mm Black Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS