HC-3.96-6A6W-G
MFR.Part #
HC-3.96-6A6W-G
JLCPCB Part #
C2979552
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 23.76mm 250V 3.96mm 6 6A 6P 9.5mm Brass CH PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS