HCTT5-16.000-ZTTCVL
Extended
Manufacturer
HCI
MFR.Part #
HCTT5-16.000-ZTTCVL
JLCPCB Part #
C19191231
Package
SMD-3P,3.7x3.1mm
Description
-25℃~+85℃ 16MHz 60Ω ±3000ppm ±5000ppm SMD-3P,3.7x3.1mm Ceramic Resonators ROHS