CFUMT6-21.400-F30IL02AL
Extended
Manufacturer
HCI
MFR.Part #
CFUMT6-21.400-F30IL02AL
JLCPCB Part #
C19189307
Package
UM-1
Description
-20℃~+70℃ 15kHz 1dB 2.2kΩ 2.5dB 21.4MHz 50kHz UM-1 Crystal Filters ROHS