LM2576T-12G
Extended
Manufacturer
HANSCHIP semiconductor
MFR.Part #
LM2576T-12G
JLCPCB Part #
C2977098
Package
TO-220-5
Description
-40℃~+125℃ 1 12V 3A 4.5V~40V 52kHz 5mA Buck Buck Fixed TO-220-5 DC-DC Converters ROHS