RB520S-30-B
Extended
Manufacturer
Guangdong Hottech
MFR.Part #
RB520S-30-B
JLCPCB Part #
C224214
Package
SOD-523
Description
1 Independent 1A 1uA@10V 200mA 30V 600mV@200mA SOD-523 Schottky Diodes ROHS