BZX84C4V3
Extended
Manufacturer
Guangdong Hottech
MFR.Part #
BZX84C4V3
JLCPCB Part #
C5190191
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 20Ω 350mW 4.3V 4V~4.6V 90Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS