BZT52C4V3
Extended
Manufacturer
Guangdong Hottech
MFR.Part #
BZT52C4V3
JLCPCB Part #
C181196
Package
SOD-123
Description
1 Independent 350mW 3uA 4.3V 4V~4.6V 600Ω 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS