BZT52C39
Extended
Manufacturer
Guangdong Hottech
MFR.Part #
BZT52C39
JLCPCB Part #
C2827903
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA 130Ω 350mW 350Ω 37V~41V 39V SOD-123 Zener Diodes ROHS