GM65R260H
Extended
Manufacturer
Grenergy
MFR.Part #
GM65R260H
JLCPCB Part #
C19633409
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.103nF 16A 260mΩ@10V 37.5nC@10V 4V 650V 712.7pF 712.7pF N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS