GR0603F4R3T5G00
MFR.Part #
GR0603F4R3T5G00
JLCPCB Part #
C49654368
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS