GR0603F280RT5G00
MFR.Part #
GR0603F280RT5G00
JLCPCB Part #
C49654776
Description
-55℃~+155℃ 100mW 280Ω 75V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS