GR0201F90K9TAG00
MFR.Part #
GR0201F90K9TAG00
JLCPCB Part #
C49654835
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS