GSA2412S-10
Extended
Manufacturer
GTL-POWER
MFR.Part #
GSA2412S-10
JLCPCB Part #
C341506
Package
Plugin
Description
-25℃~+80℃ 1 1.5kV 100mVp-p 10W 12V 18V~36V 300kHz 81% 830mA Short Circuit Protection、Over Current Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS