RA1010N-1H-2016-B50K-000
Extended
Manufacturer
G-Switch
MFR.Part #
RA1010N-1H-2016-B50K-000
JLCPCB Part #
C22466465
Package
SMD
Description
30mW 50V 50kΩ ±20% SMD Potentiometers, Variable Resistors ROHS