GT-TC177A-H050-LX
MFR.Part #
GT-TC177A-H050-LX
JLCPCB Part #
C2896639
Package
SMD-4P,6x6mm
Description
-30℃~+85℃ 100,000 cycles 12V 2N 50mA 5mm 6mm 6mm No Red Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS