GT-TC039B-H074-L1A
MFR.Part #
GT-TC039B-H074-L1A
JLCPCB Part #
C778151
Package
SMD,4.2x1.8mm
Description
-30℃~+85℃ 1.8mm 100,000 cycles 12V 2.5N 4.16mm 50mA 7.4mm Black No Rectangular Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount, Right Angle Without Bracket SMD,4.2x1.8mm Tactile Switches ROHS