GT-RF1125A-02G
Extended
Manufacturer
G-Switch
MFR.Part #
GT-RF1125A-02G
JLCPCB Part #
C5307884
Package
SMD
Description
-40℃~+90℃ 1 1.25mm 2mm 6GHz Board Side IPEX Male Pin SMD Coaxial Connectors (RF) ROHS