GT-A2501WVD-105SBT01
MFR.Part #
GT-A2501WVD-105SBT01
JLCPCB Part #
C23067545
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5P 7.1mm Beige Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 XH Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS