GT-A2501WRD1-106SBT02
MFR.Part #
GT-A2501WRD1-106SBT02
JLCPCB Part #
C23067560
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 2.5mm 250V 3A 5.7mm 6 6P Beige Brass K Pin PA66 Right Angle Tin UL94V-0 XH Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS