GT-A2501WRD-108SBT01
MFR.Part #
GT-A2501WRD-108SBT01
JLCPCB Part #
C23067555
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x8P 2.5mm 250V 3A 5.8mm 8 8P Beige Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 XH Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS