GT-A2501WRD-102SBT01
Extended
Manufacturer
G-Switch
MFR.Part #
GT-A2501WRD-102SBT01
JLCPCB Part #
C23067549
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 5.8mm Beige Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 XH Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS