GT-A1257WRS-103SBT01
MFR.Part #
GT-A1257WRS-103SBT01
JLCPCB Part #
C22472755
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x3P 3 3P 4.25mm 50V Beige GH LCP Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS