DC-S011F-D025-20A
MFR.Part #
DC-S011F-D025-20A
JLCPCB Part #
C7464920
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 20A 20V 5.7mm DC Power Jack Through Hole Plugin DC Power Connectors ROHS