DC-S011D-D025-20A
Extended
Manufacturer
G-Switch
MFR.Part #
DC-S011D-D025-20A
JLCPCB Part #
C7464918
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 20A 20V 5.7mm DC Power Jack Through Hole 插件 DC Power Connectors ROHS