DC-044B-D025
Extended
Manufacturer
G-Switch
MFR.Part #
DC-044B-D025
JLCPCB Part #
C3001296
Description
-30℃~+85℃ 10A 2.5mm 20V 6mm DC Power Jack Right Angle 插件 DC Power Connectors ROHS