DC-044B-D020
Extended
Manufacturer
G-Switch
MFR.Part #
DC-044B-D020
JLCPCB Part #
C3019728
Description
-30℃~+85℃ 10A 20V 2mm 6mm DC Power Jack Right Angle 插件 DC Power Connectors ROHS