GSM0420-1R5-M
Extended
Manufacturer
FAUKU
MFR.Part #
GSM0420-1R5-M
JLCPCB Part #
C51933820
Package
SMD,4.6x4.1mm
Description
1.5uH 36mΩ 4.5A 6.5A ±20% SMD,4.6x4.1mm Power Inductors ROHS