GR6220B301MR-G
MFR.Part #
GR6220B301MR-G
JLCPCB Part #
C19631759
Description
-20℃~+60℃ 1 15uA 300mA 3V 49dB@(1KHz) 7V Enable Fixed Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS