WG-BZT52C11S
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
WG-BZT52C11S
JLCPCB Part #
C5807917
Package
SOD-323
Description
10.4V~11.6V 100nA@8V 11V 150Ω 200mW 20Ω Independent SOD-323 Zener Diodes ROHS